Grupa FotoBzik wraz z Małopolskim Ogrodem Sztuki oraz mecenasami Akademią Nikona i Szerokim Kadrem mają przyjemność zaprosić na Finałową Galę Projektu Przetwórnia z udziałem znakomitego fotografa Tomasza Gudzowatego.
 

398906_344588998995497_670044955_n

Honorowy Patronat nad Projektem Przetwórnia sprawuje Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Spotkanie odbędzie się 24-go marca (niedziela) o godz. 18:00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki ul. Rajska 12 w Krakowie.

W trakcie spotkania Tomasz Gudzowaty dokona publicznego komentarza wybranych przez siebie cykli fotograficznych nadesłanych na pierwszą edycję fotograficznego Projektu Przetwórnia. Wyłoni również zwycięzców projektu.
Nagrodą w projekcie jest udział w profesjonalnej wystawie fotograficznej w Galerii Pauza w Krakowie oraz publikacja zdjęć z towarzyszącemu wystawie katalogu.

Spotkanie w Małopolskim Ogrodzie Sztuki Sztuki będzie jedną z nielicznych okazji do osobistego poznania Tomasza Gudzowatego.

Serdecznie Zapraszamy.
Wstęp wolny.

Korzystając z okazji chciałybyśmy przybliżyć Wam działalność mecenasów naszego projektu czyli Akademii Nikona i Szerokiego Kadru.

Akademia Nikona to projekt edukacyjny stworzony przez firmę Nikon Polska, skierowany do zarówno do profesjonalistów, którzy chcą poznać najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, skorzystać z wiedzy Mistrzów Fotografii, jak i dla amatorów zainteresowanych rozszerzaniem wiedzy fotograficznej i robieniem ciekawszych, bardziej kreatywnych zdjęć. Akademia posiada ofertę edukacyjną dla klientów indywidualnych oraz dla firm. W ramach swojej działalności prowadzi kursy, warsztaty tematyczne i fotoekspedycje.

Jestem-wiedza-SzK-AN

 

SzerokiKadr.pl to serwis dla miłośników fotografii, którzy chcą się dowiedzieć, jak robić dobre zdjęcia. To także kompleksowy kurs fotografii online, który inspiruje, uczy i motywuje. Artykuły i videoporadniki tworzone przez zawodowców poprowadzą przez wszystkie stopnie wtajemniczenia sztuki fotograficznej. Prezentowane zagadnienia zostały zilustrowane znakomitymi zdjęciami i grafikami. Poradniki odpowiadają na pytanie, jak fotografować najpopularniejsze tematy. Pomagają sprostać każdemu wyzwaniu fotograficznemu. W filmowych wywiadach polscy i zagraniczni mistrzowie fotografii opowiadają o swojej życiowej pasji. Co miesiąc nowy znakomity fotograf zdradza tajniki swojego warsztatu, wprowadzając czytelnika w świat jednego gatunku fotografii. Na czytelników czekają zadania domowe w comiesięcznym konkursie fotograficznym dla amatorów. Codziennie portal wzbogacany jest także o nową porcję inspirujących linków. Zachęcamy do zaglądania na SzerokiKadr.pl, czyli dobrze wykadrowany portal edukacyjny o fotografii!

FotoBzik
www.grupabzik.com
www.projektprzetwornia.com
Iza Zdziebko i Iwona Kubica