Jak już pewnie wiecie zbliża się termin spotkania !ART COME OUT!, którego gościem będzie znakomita artystka Agnieszka Rayss.

Już 25-go listopada 2015 o godz. 18:00 spotkamy się w auli ASP przy pl. Matejki 13 w Krakowie.

agnieszka-rayss-no-mans-land-2014-06-06-001fot. Agnieszka Rayss

Tu więcej na temat spotkania https://www.facebook.com/events/182008145477202/

Natomiast bezpośrednio po spotkaniu również na ASP zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w bezpłatnej prezentacji papierów oraz drukarek fotograficznych, przygotowanej przez naszego partnera firmę Centrum Papieru z Krakowa.

250

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wyjątkowej loterii fotograficznej. Każdy kto przekaże nam swój mail i będzie miał ze sobą pendriva z plikiem zdjęciowym przygotowanym do wielkoformatowego wydruku weźmie udział w losowaniu nagrody. Spośród zgłoszeń rozlosowanych zostanie 5 osób, których zdjęcia zostaną wydrukowane w formacie 100×70 cm! Polecamy udział w naszej loterii.

388967_495269833824646_300503412_n

Poniżej przybliżymy Wam zakres działalności formy Centrum Papieru.

Firma Centrum Papieru działa na polskim rynku od 1996 roku. Potwierdzeniem kompetencji pracowników i wysokiej jakości naszych usług są liczne certyfikaty i autoryzacje partnerskie wiodących producentów sprzętu do druku na świecie. Przez te lata udało nam się ugruntować silną pozycję na rynku urządzeń drukujących, usług oraz materiałów eksploatacyjnych. Było to możliwe jedynie dzięki stosowaniu standardów, którymi kierujemy się przy współpracy z naszymi partnerami. Na chwilę obecną możemy poszczycić się stałą współpracą z ponad 20000 stałych klientów na terenie całej Polski. Naszymi odbiorcami są zarówno wielkie korporacje, banki jak również klienci indywidualni. Każdemu z nich zapewniamy jednakowy poziom usług, najwyższej jakości materiały oraz kompetentną obsługę. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo. Na stałe współpracujemy z producentami i hurtowniami w Polsce i za granicą, aby nasze ceny były zawsze najkorzystniejsze.Naszym atutem jest duży salon, w którym eksponujemy większość proponowanych przez nas produktów: papiery fotograficzne, biurowe, specjalistyczne czy też urządzenia drukujące, tusze tonery i akcesoria. Oprócz salonu posiadamy również Showroom, w którym stale prezentujemy rozwiązania druku wielkoformatowego większości liczących się na świecie producentów. Pozwala to na przetestowanie przed zakupem i dobranie odpowiedniego rozwiązania dla własnych potrzeb. Wszystkich klientów zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz zakupów w sklepie internetowym (www.centrumpapieru.pl), w którym czekają na Państwa oferty specjalne oraz rozmaite promocje!

W ofercie Centrum Papieru są m.in.:

– drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (atramentowe i laserowe)
– drukarki 3D
– plotery i urządzenia wielkoformatowe (laminatory, skanery)
– materiały eksploatacyjne – tusze, tonery, bębny, itp.
– papiery fotograficzne, ksero, folie, kalki, etykiety, płótna – w arkuszach i w roli
– bindownice, laminatory, niszczarki, obcinarki i gilotyny
– komputery i urządzenia peryferyjne (manipulatory 3D, skanery, monitory, tablety, itp.)
– artykuły biurowe