Dla wszystkich, którzy jeszcze nie są przekonani, że warto wziąć udział w konkursie fotograficznym przez nas organizowanym, ten oto wpis 🙂

Sponsor głównej nagrody, firma RCS z Krakowa, ufundowała wspaniały tablet graficzny renomowanej firmy WACOM INTUOS 4S.

OTO I ON 🙂Wacom, specjalista od tabletów piórkowych stworzył Intuos4, tablet, który może odmienić życie zawodowe tysięcy kreatywnych talentów na całym świecie.

Wacom Intuos4 to system profesjonalnych tabletów piórkowych najwyższej jakości przeznaczonych dla fotografów cyfrowych, projektantów i artystów. Nowa generacja tabletów Intuos powstała w oparciu o opinie członków profesjonalnej społeczności Wacoma i charakteryzuje się przede wszystkim jakością pracy pióra. Dzięki rozpoznawaniu 2048 stopni nacisku pozwala ono na uchwycenie najmniejszych niuansów ruchu ręki. Nowe wzornictwo tabletów Intuos4 zapewnia lepszą ergonomię pracy i nowoczesny wygląd. Zwiększenie wydajności pracy umożliwiają programowalne klawisze, które wyposażone są teraz w wyświetlacze OLED pokazujące aktualne ustawienia każdego z nich.
Wartość tej nagrody to prawie 1000 zł.
Mam nadzieję, że oprócz radości fotografowania, taka nagroda to wystarczająca zachęta do poznania „Ulic Przeźroczystych w Krakowie”
Serdecznie zapraszamy:
https://www.facebook.com/events/155063117942308/

Iza Zdziebko