Akademię Nikona i Szeroki Kadr już pewnie dobrze znacie, ale nie wiem czy wszyscy wiedzą, że to właśnie te instytucje postanowiły kolejny raz wesprzeć Projekt Przetwórnia.

Dodatkowo w tym roku mecenasi główni naszego projektu ufundowali nagrody specjalne dla laureatów konkursu!

Zwycięzcy zostanie nadany zaszczytny tytuł Fotografa Miesiąca Szerokiego Kadru oraz wystąpi on w eksperckim filmie.

fotobzik

Na stronie www.szerokikadr.pl cyklicznie pojawiają się profesjonalne materiały wideo, cieszące się olbrzymią popularnością i oglądalnością.

Są to wywiady z najlepszymi zawodowymi fotografami, którzy zdradzają tajniki swojego warsztatu i opowiadają o tym, co ich inspiruje. Pod koniec filmu fotograf zadaje czytelnikom pracę domową. Nadsyłając prace na konkurs, można nie tylko wygrać atrakcyjne nagrody, ale też pokazać swoje zdjęcia znakomitemu fotografowi.

Kolejny film może być z twoim udziałem! 🙂

Akademia Nikona to projekt edukacyjny stworzony przez firmę Nikon Polska, z myślą o wszystkich fotografujących. Prowadzi szkolenia dla amatorów chcących poznać swój aparat, osób zainteresowanych pogłębianiem i uporządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, a także dla profesjonalistów, którzy chcą wypróbować zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów. Akademia posiada ofertę edukacyjną dla klientów indywidualnych oraz dla firm. W ramach swojej działalności prowadzi kursy, warsztaty tematyczne i fotoekspedycje. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań, oczekiwań i poziomu zaawansowania, a także od systemu sprzętu (zapraszani są użytkownicy aparatów wszystkich firm).

 

Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Razem z pewnością możemy więcej 🙂

Dołączcie do II edycji Projektu Przetwórnia z udziałem Jacka Poremby!