Do dobrych wiadomości już się mam nadzieję przyzwyczailiście:)

Oto jedna z nich.

Kilka dni temu zwróciła się do nas firma POKA POKA z propozycją objęcia patronatu nad konkursem „Kraków. Ulice Przeźroczyste”.

Oczywiście nasza odpowiedź brzmiała, będzie nam niezmiernie miło 🙂

Koperta Kulturalna POKA POKA to miesięcznik wydawany w nietypowej formie koperty, która mieści w sobie kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych i artystycznych w mieście, foldery oraz ulotki informacyjne instytucji kultury, a także zapowiedzi najciekawszych wydarzeń klubowych.
Co miesiąc w Kopertach można znaleźć designerskie gadżety, przypinki i inne ciekawe drobiazgi. Co miesiąc na plakacie znajduje się praca znanego artysty.

POKA POKA to produkt międzymiastowy wydawany w nakładzie ponad 100000 egzemplarzy. Z powodzeniem działa już 13 miastach!

Skrzynki pełne darmowych kopert, znajdziecie we wszystkich miejscach przyjaznych sztuce: muzeach, teatrach, galeriach, kinach, klubokawiarniach. SZUKAJ SZUKAJ i BIERZ BIERZ koniecznie!

Rezultatem współpracy FOTOBZIK z POKA POKA będzie ulotka promująca konkurs zaprojektowana przez Doli Design w 10 000 kopert kulturalnych już w marcu!

Szukajcie!

Iza Zdziebko