Z radością ogłaszamy wyniki konkursu pt. „P O M I Ę D Z Y” organizowanego przez grupę FotoBzik.

Juror konkursu, artysta fotografik – Paweł Sokołowski, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, absolwent ASP w Poznaniu, wielokrotny stypendysta w zakresie fotografii zadecydował:

Nagrodę w postaci kursu fotograficznego ufundowanego przez Akademię Nikona oraz Szeroki Kadr otrzymuje…

Małgorzata Żak.

Oto krótkie uzasadnienie werdyktu:

„Większość prac, które napłynęły na konkurs fantastycznie ujęło temat, jaki zaproponowaliśmy. Wiele było bardzo dobrych technicznie i kompozycyjnie. Wybór był naprawdę trudny. Praca, którą wybrałem, może na pierwszy rzut oka nie jest spektakularna, czy niezwykle odkrywcza. Wymaga skupienia i zastanowienia, dzięki czemu posiada przestrzeń niezbędną do zagłębienia się obserwatora. Podoba mi się również warstwa stylistyczna i przekaz płynący z tego małego dzieła.”

Paweł Sokołowski

Mamy również dobrą wiadomość dla jeszcze jednego uczestnika naszego konkursu.

Przyznano również nagrodę specjalną ufundowaną przez FotoBzik, udział w warsztatach techniki szlachetnej, gumy wiedeńskiej.

Nagrodę otrzymuje:

Kasia Osikowska – Tasz

Kilka słów uzasadnienia wyboru:

„Za wieloznaczny obraz, za skalę tonalną i skalę odwzorowania wielkości. Odrealnienie rzeczywistości sprawia, że oglądający musi zatrzymać swój wzrok na dłużej. W skupieniu odkrywa się ziemię, niebo, faktury i szarości, a     „P O M I Ę D Z Y” nimi całą masę niedopowiedzianych niuansów.”

Iza Zdziebko

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Cieszymy się z dużej frekwencji oraz wielu ciekawych interpretacji tematu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt via mail grupabzik@gmail.com w tytule wiadomości proszę napisać „wygrana pomiędzy”.

Kolejne konkursy już niebawem. Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na facebooku: https://www.facebook.com/grupabzik

Pozdrawiamy

Iza Zdziebko i Iwona Kubica