Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik objęło patronat medialny nad 6 edycją Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Tydzień temu wystartowała szósta edycja Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia.

Głębia spojrzenia
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci, którzy nie zajmują się fotografią zawodowo. Czekamy na zgłoszenia od tych, którzy potrafią dostrzec niezwykłych ludzi, miejsca i wydarzenia. Wystarczy zrobić im zdjęcia i nadesłać swe prace drogą elektroniczną do 17 kwietnia!
Zwycięskie prace zostaną wybrane przez profesjonalne jury, w którego skład wejdą zarówno teoretycy, jak i praktycy fotografii. W tym roku, tak jak i w zeszłym, zdjęcia będą oceniane w trzech kategoriach: Z prędkością światła (fotografia newsowa), Subiektywnie w obiektywie (fotografia publicystyczna), Historie prawdziwe (mały fotoreportaż – 3 fotografie).  Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy zeszłorocznej edycji Głębi Spojrzenia otrzymali między innymi:
semestralny kurs fotografii w Śródmiejskim Ośrodku Kultury, tygodniowy kurs fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych, pilotaż i rozbudowę małego fotoreportażu w doc! photo magazine, a także bony pieniężne o wartości 100 zł do wykorzystania w Pracowni Fotografii Cyfrowej Henryk Ostrowski.
Konkurs zakończy się uroczystym wernisażem w Krakowie, podczas którego zostaną wręczone nagrody.
Prace konkursowe oraz wypełnioną przez uczestnika Kartę Zgłoszeniową (wzór karty dostępny jest na stronie internetowej: www.glebiaspojrzenia.com.pl) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl
Pełny regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.glebiaspojrzenia.com.pl i na www.facebook.com/glebia.spojrzenia