To już prawie 2 tygodnie minęły od uroczystej gali wręczenia nagród w konkursie Kraków. Ulice Przeźroczyste. Nadszedł zatem najwyższy czas na małe podsumowanie oraz fotograficzną relację z wydarzenia, przygotowaną jak zwykle starannie przez Karolinę Moskałę.

Imprezie towarzyszyło spotkanie z cyklu !ART COME OUT! z Michałem Kortą. W tym samym dniu otworzyliśmy również wernisaż wystawy pokonkursowej, ujrzeliśmy wydrukowany katalog do ekspozycji, bawiliśmy się przy muzyce świetnie miksowanej przez DJ’a, a to wszystko odbyło się w wyjątkowych przestrzeniach zaprzyjaźnionego z FotoBzik Kompany!

Imprezę współorganizowałyśmy z Akademią Nikona oraz Szerokim Kadrem, za których sprawą możliwe było wydanie pierwszej FotoBzikowej publikacji. Serdecznie dziękujemy naszym mecenasom.

Nagrodę główną czyli tablet graficzny ufundowany przez firmę RCS wygrała Sylwia Doli Doliszna.

Drugie miejsce zajęła Karolina Moskała i wygrała kupon o wartości 500 zł na usługi w Pracowni Fotografii Cyfrowej Henryk Ostrowski.

Trzecie miejsce zdobyła Jagoda Rybiewska i otrzymała kupon na wydruki o wartości 300 zł od firmy RCS z Krakowa.

Wyróżnienia oraz nagrody ufundowane przez Kino Kika, Księgarnię internetową Legolas, Księgarnię House of Albums oraz RCS wygrali:

Marzena Kolarz, Wiktoria Dalach, Maciej Kulig, Kinga Janik.

Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy kreatywności!

Zapraszam na mały powrót do miłych chwil 27.04.2012 roku.

Koordynatorkami imprezy były:

Iza Zdziebko i Iwona Kubica

FotoBzik