Pod takim oto wyrafinowanym 😉 tytułem donoszę uroczyście iż pojęliśmy właśnie współpracę z dynamicznym portalem LOVEKRAKOW.PL

A oto słowa, które mam nadzieję nico przybliżą Wam funkcje i idee tego portalu.

lovekrakow.pl to krakowski portal społecznościowo-informacyjny. Tworzony jest przez nową i ambitną redakcję, złożoną z mieszkańców Krakowa, której celem jest stworzenie internetowej przestrzeni, w której każdy krakowianin znajdzie coś dla siebie. Łączy nas miłość do Krakowa!Dla Krakowa
Portal lovekrakow.pl nie jest jedynie pośrednikiem między informacjami z miasta i jego mieszkańcami. Chcemy zachęcić mieszkańców do tworzenia społeczeństwa obywatelskiego poprzez ich aktywizacje, łączenie wokół spraw, które ich dotyczą. Aby nikt nie był pozostawiony sobie samemu, aby problemy były rozwiązywane wspólnie. Aktywnie wspieramy i inicjujemy akcje społeczne, mające na celu m.in. rozwój miasta, poprawę warunków życia w nim czy też rozwój lokalnej przedsiębiorczości wśród krakowskich studentów.
Naszą ideą jest aktywizacja krakowian, aby interesowali się sprawami miasta i wraz z nami działali na rzecz Krakowa, bo Kraków zasługuje na to!

Dla Krakowian
Tworzymy internetową platformę ułatwiającą nawiązywanie znajomości, a nie taką, która pożera cały wolny czas, poprzez treści zupełnie niepotrzebne i nic nie wnoszące do życia krakowian.
Będziemy aktywni w życiu miasta, również poprzez organizowanie eventów kulturalnych i imprez, wydarzeń sportowych, takich jak np. turnieje sportowe.
Dzięki lovekrakow.pl każdy będzie mógł sam zorganizować imprezę w klubie, spotkanie w knajpie przy piwie lub kawie, czy też zainicjować mecz koszykówki na którymś z krakowskich boisk. Nasz portal umożliwia również organizowanie wspólnych wyjść na wydarzenia kulturalne dziejące się w mieście, by wspólnie wybrać się na koncert ulubionego zespołu albo interesującą wystawę.

Wyjść z internetu do Krakowa – to idea, która nam przyświeca i na której będziemy opierać całą swoją działalność, bo tylko w prawdziwym życiu możemy kreować społeczność miłośników Krakowa i osób, które chcą wspólnie spędzać ze sobą czas, korzystając z uroków i możliwości jakie oferuje nasze miasto.

lovekrakow.pl to również ciekawe treści i materiały. Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, gdzie będziemy poruszać trudne i niewygodne tematy.
Szczególny nacisk chcemy położyć na artykuły i felietony, subiektywne opisy i opinie dotyczące aktualnych wydarzeń i spraw naszego miasta, wywiady z ciekawymi i znanymi mieszkańcami. O Krakowie warto i trzeba rozmawiać.
Każdy użytkownik portalu może również sam go tworzyć, korzystając z możliwości dodawania newsów, artykułów, wydarzeń i miejsc.

A od dziś to portal przyjazny również wydarzeniom organizowanym przez FotoBzika i wspierającym nas medialnie.
Mamy również nadzieję, na wspólne realizacje i wdrażanie pomysłów w życie.
No i patrzcie tylko na kolorystykę logotypu. PASUJEMY DO SIEBIE 🙂
Iza Zdziebko