Dziś kilka słów o współpracy grupy FotoBzik z Akademią Nikona i Szerokim Kadrem.

Nasza współpraca rozpoczęła się w 2011 roku podczas przygotowań do gali wręczenia nagród w konkursie pt. „Kraków. Ulice Przeźroczyste”. Wtedy to, dzięki Akademii Nikona oraz Szerokiemu Kadrowi, mogliśmy wydać drukowany katalog, z najlepszymi pracami nadesłanymi na konkurs.

Potem współorganizowaliśmy wspólnie dwa spotkania z cyklu !ART COME OUT! – gościliśmy fotografów związanych z Akademią Nikona – Anitę Andrzejewską oraz Michała Kortę.

W tym roku Akademia Nikona i Szeroki Kadr zaangażowały się w organizację spotkania inaugurującego drugi sezon !ART COME OUT!, którego gościem będzie znakomity fotografik Paweł Pierściński.

Nasza grupa działa dość spontanicznie, mamy wielką pasję jaką jest fotografia, sporo determinacji, ogromną ilość dobrych pomysłów i niewiele środków na ich realizację. To właśnie między innymi dzięki takim ciekawym kooperatywom, możemy realizować niektóre swoje projekty.

W takich chwilach przed oczami mam zawsze taki oto obrazek, do którego pokuszę się o niewyrafinowany, acz znaczący komentarz: razem możemy więcej 🙂 Dziękujemy.

Korzystając z okazji, jeszcze raz serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z twórcą Kieleckiej Szkoły Krajobrazu – Pawłem Pierścińskim już 24 października o godzinie 18:00 do Kompany przy ul. Berka Joselewicza 21 w Krakowie.

Wstęp bezpłatny!

Zapraszamy.

Strona wydarzenia na Facebooku!
Iza Zdziebko