Powodów jest z pewnością wiele 🙂

Niewątpliwie jednym z nich są atrakcyjne rabaty dla członków Stowarzyszenia FotoBzik.

Właśnie nawiązaliśmy partnerską współpracę z księgarnią Bookoff, gdzie na wszelki asortyment otrzymamy 12% rabatu!!! Zniżka obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym.
bookoff_logo
foto_sklephttps://www.facebook.com/ksiegarnia.bookoff?ref=ts&fref=ts

Księgarnia Artystyczna Bookoff, obecna na polskim rynku od 2008 roku, oferuje szeroką gamę książek z zakresu sztuk wizualnych, m.in. fotografii, designu, grafiki użytkowej i architektury, a także kulinariów i literatury lifestyle’owej.
W swojej działalności, Bookoff stawia przede wszystkim na udostępnianie polskim czytelnikom publikacji najciekawszych domów wydawniczych i najbardziej kreatywnych nazwisk świata sztuki.
Księgarnia od lat angażuje się w organizowanie wydarzeń takich jak wykłady i spotkania autorskie, m.in. w ramach Łódź Design Festival, Fotofestiwalu czy Fashion Week Poland. Od 2013 roku jest także współorganizatorem Fotograficznej Publikacji Roku, nagradzającej najbardziej utalentowane nazwiska polskiej fotografii.
Nasze stowarzyszenie jest otwarte na nowych utalentowanych i twórczych ludzi. Jeśli chcesz do nas przyłączyć, działać w grupie fajnych ludzi, a przy okazji korzystać z przysługujących nam profitów, napisz na info@fotobzik.pl