Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Czy wiesz, że możesz przekazać darowiznę na realizację celów statutowych dowolnej organizacji pozarządowej? Nie musi ona posiadać statusu OPP – organizacji pożytku publicznego.

FotoBzik jest organizacją, która dzięki takim darowizną mogłaby zrealizować kilka swoich planów m.in. kontynuacja cyklu spotkań z mistrzami fotografii !ART COME OUT! Jest jeszcze tak wielu doskonałych fotografów, od których warto się uczyć i których warto poznać! w trakcie spotkania.

Planujemy również wydanie, bezpłatnie dystrybuowanej, publikacji z wywiadami przeprowadzanymi dla FotoBzik z fotografami. Uzbierało się już ich całkiem sporo. Posiadamy unikatowe wywiady m.in z Anitą Andrzejewską, Magdą Hueckel, Karoliną Jonderko, Adamem Pańczukiem, Tomaszem Wiechem itd. Warto je zebrać w książkę i wydać, żebyście mogli dołączyć do swoich na swoich domowych biblioteczek fotograficznych.

Wspierając FotoBzika przed końcem 2014 roku można także zyskać odpis od podatku! Poniżej publikujemy infografikę, ilustrującą jakie to wszystko proste!

Każda kwota jest dla nas niezwykle wartościowa i już teraz za każdą wpłatę dziękujemy!

Każdy kto przekaże dowolną kwotę na cele naszego stowarzyszenia zostanie przedstawiona dokumentacja wydatkowania tej kwoty.

info_darowiznaLAST

 

Dane do dokonywanie wpłat:

Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik
ul. Felicjanek 19/3
31-103 Kraków
Numer rachunku: 28154011152064912746070001
 
a tu nasz statut: http://fotobzik.pl/wp-content/uploads/STATUT-STOWARZYSZENIA-FOTOBZIK.pdf

 

 

 

 

Źródło informacji: http://poradnik.ngo.pl/x/1268255