Wraz z mecenasami Akademią Nikona oraz Szerokim Kadrem, Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik przygotowało serię 3 spotkań z mistrzami obrazu fotograficznego !ART COME OUT! Pierwsze z nich odbędzie się już 17 września 2014 roku. O samy spotkaniach będziemy informować niebawem, a dziś kolejny już raz zachęcamy Was do odwiedzenia stron internetowych naszych zacnych Mecenasów.

 

SzerokiKadr.pl to serwis dla miłośników fotografii, którzy chcą się dowiedzieć, jak robić dobre zdjęcia.

To jedyne miejsce w sieci posiadające bazę multimedialnych wywiadów z najlepszymi fotografami ze wszystkich dziedzin. Co miesiąc nowy znakomity fotograf zdradza tajniki swojego warsztatu, wprowadzając nas w świat własnej pasji. To także miejsce, gdzie można samodzielnie przejść kompleksowy kurs fotografii online. Sam wybierasz, jaka tematyka cię interesuje. Artykuły i wideoporadniki tworzone przez zawodowców poprowadzą cię przez wszystkie stopnie wtajemniczenia sztuki fotograficznej.

SzerokiKadr.pl to dobrze wykadrowany portal edukacyjny o fotografii!

 

Akademia Nikona to projekt edukacyjny stworzony przez firmę Nikon Polska, z myślą o wszystkich fotografujących. Prowadzi szkolenia dla amatorów chcących poznać swój aparat, osób zainteresowanych pogłębianiem i uporządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, a także dla profesjonalistów, którzy chcą wypróbować zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów. Akademia posiada ofertę edukacyjną dla klientów indywidualnych oraz dla firm. W ramach swojej działalności prowadzi kursy, warsztaty tematyczne i fotoekspedycje. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań, oczekiwań i poziomu zaawansowania, a także od systemu sprzętu (zapraszani są użytkownicy aparatów wszystkich firm). Akademia Nikona to sprawdzone źródło wiedzy. Dotychczas zaufało mu 6 500 osób, odbyło się 650 szkoleń, wyruszyło 11 fotoekspedycji.

 

fotobzik
Szczegółowe informacje o nadchodzących spotkaniach oraz ich gościach pojawią się na naszej stronie internetowej oraz profilu FotoBzik na Facebooku już za tydzień 1-go września 2014.
Obserwujcie bacznie, to będzie nie lada gratka dla pasjonatów fotografii.