Serdecznie zapraszamy na wystawę Cichogłośno, która odbędzie się w ramach Fotofestiwalu w Łodzi. Swoje prace będą prezentowały między innymi Magdalena Franczuk oraz Iza Zdziebko należące do Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik.

Polecamy i zapraszamy.

Cichogłośno to kalejdoskop wewnętrznych światów młodych ludzi – studentów fotografii PWSFTviT. Są oni osobowościami zupełnie od siebie odmiennymi, a funkcjonującymi obok siebie, w tym samym czasie i przestrzeni. Autorzy konfrontują się z osobistymi historiami za pomocą obrazów, dotykając punktów zapalnych, które oddziałują na ich wrażliwość. Fotografia staje się rodzajem intymnego notatnika, sposobem impresyjnego opowiadania o sferze uczuć lub metodą autoterapii. Każdy twórca wykorzystuje subiektywne środki wyrazu, aby mówić o sobie samym i najbliższym otoczeniu – wkracza na grunt fotografii dokumentu świata wewnętrznego, gdzie prawdziwość osobistego przeżycia miesza się z kreacją lub symboliczną analogią zauważoną w rzeczywistości.

Kurator: Magdalena Franczuk

Autorzy: Maria Cieślak, Mariusz Drezniak, Magdalena Franczuk, Norma Ilnicka, Magdalena Kulak, Łukasz Kuś, Agata Opalińska, Marcela Paniak, Maurycy Stankiewicz, Iza Zdziebko

Wernisaż: 4.06 godz. 20:00

5.06 – 15.06.2014 r.

Galeria OFF Piotrkowska, Fofofestiwal 2014

01_Mariusz_Drezniak fot. Mariusz Drezniak

02_Norma_Ilnickafot. Norma Ilnicka

03_Maurycy_Stankiewiczfot. Maurycy Stankiewicz

04_Magdalena_Franczukfot. Magdalena Franczuk

05_Maria_Cieslakfot. Maria Cieślak

06_Magdalena_Kulakfot. Magdalena Kulak

07_Agata_Opalińskafot. Agata Opalińska

https://www.facebook.com/events/273373646175134/

https://www.facebook.com/cichoglosno?fref=ts