ART COME OUT! to autorski cykl spotkań z artystami promujący ich twórczość, będący zarazem częścią spotkań organizowanych przez grupę FOTOBZIK z Krakowa.
Spotkania zainicjowały i prowadzą Iza Zdziebko oraz Iwona Kubica. Obie związane z fotografią i Krakowem od wielu lat.

Zaproszony autor prezentuje swój dorobek artystyczny, a każde spotkanie z twórcą wzbogacone jest o panel dyskusyjny.
ART COME OUT! to doskonała forma promocji artystów, jak również niezwykła okazja do zgłębienia wiedzy z zakresu sztuki fotografii.

Z radością donosimy, że już 7 stycznia o godz. 18:00 zagości u zbzikowanych na punkcie fotografii znany polski dziennikarz (współpracujący z BBC World Service twórca autorskich audycji radiowych poświęconych muzyce klasycznej, wieloletni korespondent z Londynu radia RMF) i  fotograf Bogdan Frymorgen.
Gość Grupy FOTOBZIK przynależy do Związku Polskich Artystów Fotografików i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, jest autorem wielu wystaw indywidualnych w Polsce mi.in. w Krakowie, Lublinie i Bielsku -Białej. Sobotnie spotkanie to wyjątkowa okazja do rozmowy z artystą, który na co dzień mieszka w Londynie. Niedawno na rynku pojawił się nowy fotograficzny album autora zatytułowany „Kazimierz bez słów”. Będzie okazja do zadawania pytań i przekonania się na własne uszy, jak bardzo na punkcie fotografii zbzikowany jest Bogdan Frymorgen!
Spotkanie odbędzie się na ul. Wieniawskiego 64 w salonie firmy RCS.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Pamiętajcie: 7 stycznia godz. 18:00! Przybywajcie!