Przybliżamy wam marki głównych mecenasów organizowanego przez Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik konkursu fotograficznego pod nazwą Projekt Przetwórnia.

 

Szeroki Kadr i Akademia Nikona to brat i siostra. Oba projekty zostały stworzone z myślą o miłośnikach fotografii, którzy chcą się dowiedzieć, jak robić dobre zdjęcia.

 

unnamed
SzerokiKadr.pl to jedyne miejsce w sieci posiadające bazę multimedialnych wywiadów z najlepszymi fotografami ze wszystkich dziedzin. Co miesiąc nowy znakomity fotograf zdradza tajniki swojego warsztatu, wprowadzając nas w świat własnej pasji. To także miejsce, gdzie można samodzielnie przejść kompleksowy kurs fotografii online. Sam wybierasz, jaka tematyka cię interesuje. Artykuły i multimedia tworzone przez zawodowców poprowadzą cię przez wszystkie stopnie wtajemniczenia sztuki fotograficznej.
Konkurs fotograficzny – co miesiąc nowy, znakomity fotograf zadaje pracę domową. Nagrody czekają!

 

Akademia Nikona zaś dba o naukę fotografii w praktyce, w terenie. Prowadzimy szkolenia dla amatorów chcących poznać swój aparat, osób zainteresowanych pogłębianiem i uporządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, a także dla profesjonalistów, którzy chcą wypróbować zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów. Nasi wykładowcy to profesjonaliści, pod okiem których łatwo i szybko zdobywa się wiedzę. Realizują autorskie programy, oparte na wieloletnim doświadczeniu edukacyjnym.

Zajęcia Akademii Nikona obejmują zasięgiem najróżniejsze miejsca. Wiele warsztatów odbywa się w inspirujących, nieraz egzotycznych zakątkach kraju, z kolei kursy organizujemy w dziesięciu miastach Polski, dbając o to, żeby każdy miał blisko. W terminarzu można sprawdzić kursy fotografii organizowane aktualnie przez Akademię Nikona w najbliższej okolicy i najbliższym czasie, a ci, którzy planują naukę z wyprzedzeniem, mogą skorzystać z rabatów First Minute. Na zajęciach Akademii Nikona udostępniamy amatorski i zawodowy sprzęt Nikona (i partnerów Akademii Nikona: Epson, Eizo, Wacom, SanDisk), o jakim marzy niejeden zawodowiec. Każdy, kto chce wypróbować aparaty, obiektywy i akcesoria, uzyskać pomoc w doborze i konfiguracji, na zajęciach Akademii może przymierzyć i przetestować większość sprzętu fotograficznego produkowanego aktualnie przez firmę Nikon (dotyczy lustrzanek i akcesoriów do nich). Możliwość korzystania z profesjonalnego sprzętu Nikona istnieje także podczas odległych wypraw fotograficznych. To unikalna oferta dla fotografujących podróżników.

Jest nam bardzo miło poinformować, że od teraz Akademii Nikona towarzyszy nowe logo. Po blisko 5 latach bardziej zacieśniamy współpracę z Nikon School w innych krajach. Wszystko po to, aby dzielić się z Uczestnikami jeszcze większą wiedzą i doświadczeniem.